HABERLER

Tüm Haberler

AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih KOCA TBMM’de Muhtarlarla Buluştu

Eskişehir’deki mahalle muhtarlarından oluşan 30 kişilik heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili Salih KOCA ile bir araya geldi.


Mahallelerdeki durumun müzakere edildiği ve sohbet ortamında geçen programda KOCA, muhtarları tek tek dinledi ve mahallelerle ilgili talepleri değerlendirerek not aldı. Demokratik sistemin ilk ve önemli bir basamağı olan muhtarlarla buluşmaktan dolayı memnuniyetini belirten milletvekili Salih KOCA:
“Muhtarlarımızla mahallelerinde ve ilçe merkezlerinde yaptığımız toplantılar vesilesiyle buluşuyoruz; kendileriyle Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında bir araya gelmekten ayrıca mutluyum. Hemşehrilerimizle bizler arasında köprü vazifesi gören muhtarlarımıza önemli vazifeler düşmektedir. Bu anlayışla, bugüne kadar muhtarlarımızın tarafımıza ilettiği tüm problem, öneri ve talepler kısa süre içerisinde incelenmiş; gerekli adımlar atılmıştır. Dün olduğu gibi bugün de yarın da muhtarlarımızın yanında olacağız.” dedi.


Heyete eşlik eden Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan İBİŞ ve Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Ayşe ÇIRAKLI; gece gündüz demeden telefonlarını yanıtsız bırakmayan, taleplerinin karşılanması ve problemlerinin çözümünde destek olan Salih KOCA’ya muhtarlar adına teşekkür etti.


Milletvekili KOCA ile buluşan muhtarlar; kendilerine gösterilen ilgi, alaka ve ev sahipliğinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.


Toplantının ardından mahalle muhtarları Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni gezme imkanı buldu.