HABERLER

Tüm Haberler

MAHMUDİYE'Yİ BÖLGEDEKİ ATÇILIĞIN MERKEZİ YAPACAĞIZ

Eskişehir milletvekili Salih KOCA Mahmudiye ilçe Seçim Koordinasyon Merkezinde teşkilatla bir araya gelerek seçim sürecini değerlendirdi. Görüşmenin ardından il-ilçe teşkilatları evlere dağılarak Mahmudiyelilerle bir araya geldiler. Milletvekili Salih KOCA ve beraberindeki heyet de ilçe merkezinde kurulan pazarı ziyaret ederek esnafların ve vatandaşın fikirlerini dinledi.

KOCA: “Daha önce ilçemize doğalgaz müjdesini vermiştik. Bunun yanı sıra ilçeye büyük katkı sunacak At Hastanesi’nin açılmasıyla atçılığı profesyonel bir düzeye çıkarıyoruz. Böylelikle Mahmudiye'yi bölgedeki atçılığın merkezi yapacağız.” dedi.

Mahmudiye Devlet Hastanesi inşaatının da büyük hızla ilerlediği; Mahmudiyelilerin bundan sonra sağlık sorunu yaşadıklarında ilçelerindeki tam donanımlı modern hastaneye giderek, rahatlıkla tedavi olabilecekleri belirtildi.

KOCA: Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı tarafından ilçeye kazandırılacak yaklaşık 2 milyon bütçeli Atlı Terapi Merkezi’nin de temellerinin atıldığını ve ilçe için önemli bir yatırım olduğunu belirtti. Merkez sayesinde Türkiye’nin bir çok noktasından vatandaşların tedavi olmak için Mahmudiye'ye geleceği bu sayede ilçe ekonomisinin canlanacağı müjdelendi.

Pazar ziyareti sırasında vatandaşın yoğun ilgisi ve memnuniyeti gözlemlendi